TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W GRUPIE BIEDRONEK  undefined
Dzień Czekolady

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W GRUPIE BIEDRONEK

Jak co roku, tak i w tym obowiązkowo poznajemy zasady zachowania na drogach. Nasze Biedroneczki wyjątkowo podeszły do tych zasad. Panie Lidzia i Kasia zapewniły im wiele atrakcji i pracy... Dzieciaki miały więc okazję, aby zbudować miasto z ulicami, domami, parkingami, a potem świetnie bawić się, poznać pracę policjanta, "tajemnice przechodnia", a także odbyć pierwszy spacer ulicami Starej Łubianki.
Najbardziej chyba zapadła w pamięci naszych przedszkolaków - wizyta pana st.sierż. Karola Patyniaka. W środę przybył ten tajemniczy gość i rozmawiał ze wszystkimi dziećmi z całego przedszkola. Nie dość, że rozmawiał, to pokazał przedszkolakom cały arsenał swoich "zabawek". Były wśród nich: pałka, kajdanki, pistolet (był w kaburze i tylko z daleka maluchy mogły zobaczyć). Ale najbardziej podobała się naszym podopiecznym "przejażdżka" radiowozem. Było wiele radości i śmiechu, chociaż niektórym maluszkom nie do końca podobała się ta wizyta. Popłakiwały i kurczowo trzymały się pani. W następnym roku będzie lepiej!
Wszyscy serdecznie podziękowaliśmy panu policjantowi, a na pamiątkę tego spotkania Mikołaj i Marysia wręczyli laurkę z wizerunkiem policjanta. Dziękujemy. Zapraszamy do galerii.
22.09.2013
Lidia Matysko