"W ŚWIECIE WARTOŚCI" – PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

21.04.2022 odbył się w przedszkolu konkurs recytatorski. Wzięły w nim udział dzieci 5,6-letnie, które w pierwszych dniach kwietnia otrzymały zestaw wierszy przysłanych z Przedszkola w Zakrzewie. Wspólnie z rodzicami wybrały jeden wiersz i pięknie nauczyły się go na pamięć. Po kilku próbach wystąpiły w konkursie przed przedszkolną publicznością – kolegami i koleżankami z grupy "Motylki" i "Sówki’ oraz przed jury; panią dyrektor Agnieszką M., bibliotekarką – panią Mirką F., nauczycielkami - Jolą K. i Jolą S. Wszystkie dzieci za wspaniałe recytacje otrzymały brawa, upominki od pani Joli S. i pani Dyrektor. Troje dzieci; Julka Rutkowska, Zosia Trojanowicz i Zuzia Skiba będą reprezentować nasze przedszkole na Międzygminnym Konkursie Recytatorskim w Zakrzewie.
Angelika Kalka