Wigilia w grupie 2 undefined
Boże Narodzenie

Wigilia w grupie 2

Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia
Śpiewane kolędy, płonące świece i choinka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.

Opracowała wychowawczyni: mgr Mieczysława Lenda
Lucyna Kopek