Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Miasta i Gminy w Małogoszczu.

W dniu dzisiejszym Biedronki w ramach zajęć poświęconych Naszej Małej Ojczyźnie wybrały się z wizytą do Urzędu Miasta i Gminy w Małogoszczu. Przywitał nas Pan Burmistrz Miasta i Gminy Małogoszcz- Mariusz Piotrowski, który oprowadził naszą grupę po Urzędzie oraz zapoznał dzieci z obowiązkami pracowników na poszczególnych stanowiskach. Przedszkolaki zwiedziły m.in. gabinet Pana Burmistrza, w który dużym zainteresowaniem cieszył się fotel Pana Burmistrza. Kto wie, może wśród naszych Biedroneczek jest przyszły Pan lub Pani Burmistrz. Dzieci zwiedziły również salę konferencyjną, gdzie odbywają się sesje Rady Miejskiej oraz salę ślubów, gdzie pani Wioletta Machnik- Kierownik USC pokazała dzieciom łańcuch z wizerunkiem orła, który zakłada podczas udzielania ślubu młodym parom.
Na zakończenie naszej wizyty, Pan Burmistrz wspólnie z Prezesem MKS "Wierna" Małogoszcz panem Sławomirem Trybkiem rozdał Biedroneczkom upominki na pamiątkę wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy.
Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Małogoszczu za poświęcony nam czas.
Magdalena Spurek