Wizyta w warszawskim Zoo

We wtorek dnia 17 maja dzieci z grupy ,,Biedronek" wyruszyły na wycieczkę do warszawskiego ZOO.
Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata.
Bardzo wesoło było w ogrodzie, ciekawie w akwarium, a śmiesznie w małpiarni. Wycieczka do zoo była doskonałą lekcją przyrody dla naszych przedszkolaków.
Podczas zwiedzania ZOO zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe, starając się uchwycić na nich wszystko to, co najciekawsze.
Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył Dzieciom
wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. W nagrodę za cierpliwość przedszkolaki zakończyły wycieczkę w Mc Donalds, gdzie zjadły przepyszne lody.
Emilia Kowara