WYCIECZKA DO LIWU undefined

WYCIECZKA DO LIWU

Dnia 21 września Przedszkolaki z grup Biedronek i Motylków wybrały się na fantastyczną wycieczkę integracyjno - edukacyjną.
Pierwszym punktem było zwiedzanie Zamku i Zbrojowni w Liwie. Bardzo bogatą historię obiektu, w sposób niebywale interesujący, przedstawili zamkowi Przewodnicy. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały omawiane eksponaty oraz aktywnie uczestniczyły w zajęciach muzealnych. Drugim punktem programu wycieczki był pobyt w sali zabaw "Karuzela" w Węgrowie gdzie dzieci radośnie i aktywnie spędziły czas.
Nasza wycieczka bardzo szybko dobiegła końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do naszego przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.
GRAŻYNA MIELCZARCZYK