Wycieczka przedszkolaków do Zamkowego Parku w Żywcu undefined
Dzień Oszczędzania Energii

Wycieczka przedszkolaków do Zamkowego Parku w Żywcu

W piątek 29.05.2015r. dzieci z grup przedszkolnych: 4,5-latki i 5,6-latki wybrały się na wycieczkę do Zamkowego Parku w Żywcu. Przedszkolaki mogły podziwiać piękno wiosennej przyrody. Obserwowały i karmiły pływające w stawie kaczki i łabędzie. Dużą atrakcją była stajnia miejska i mini zoo, gdzie przedszkolaki mogły bezpośrednio obserwować zwierzęta. Spacerując po kamiennych mostkach dzieci dotarły na wysepkę i zachwycały się ciekawą budowlą, jaką jest Domek Chiński. Podziwiały także piękno architektury Starego i Nowego Zamku Habsburgów. Duże wrażenie wśród dzieci wzbudził zamkowy dziedziniec z pięknymi krużgankami. Po długim spacerze przyszedł czas na odpoczynek i lody w zaciszu kawiarni "Ania". Dzieci pełne wrażeń i z uśmiechem na twarzach wróciły do przedszkola.
Zapraszamy rodziców do obejrzenia zdjęć z wycieczki.
30.05.2015
Małgorzata Wąs