Żegnamy przedszkole

Wydaje się, jakby to było wczoraj, gdy po raz pierwszy niepewnie przekroczyli próg przedszkola. Malutkie dzieci, odrobinę zagubione, pytające o mamę i tatę…
Z biegiem czasu stawały się coraz śmielsze i ciekawsze. Stopniowo podejmowały wspólne zabawy, nawiązywały pierwsze przyjaźnie.
Dziś stoją przed nami – duzi, odważni, samodzielni i śpiewają „my nie chcemy jeszcze iść”.
Oczywiście mowa o siedmiolatkach, które właśnie zakończyły swoją przedszkolną przygodę, aby od września stać się uczniami szkoły podstawowej.
22 czerwca odbyło się ich uroczyste pożegnanie. Impreza była wyjątkowa, absolwenci recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli. Wspólnie obejrzeliśmy filmik ,, To były piękne lata" , który przedstawiał ich przedszkolną drogę przez te 3-4 lata.
Każde dziecko otrzymało na pamiątkę, dyplom ukończenia przedszkola, książkę oraz medal, wręczony przez Panią Dyrektor.Było bardzo wesoło, choć popłynęło też trochę łez. Ale jednego jesteśmy pewni- nasze dzieci są gotowe do podjęcia nauki w szkole!

Drodzy Rodzice!
Dziękujemy za wspieranie naszej pracy i wszelkich działań z nią związanych. Zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc!
wpis edytowano 2022-06-23, 22:33