Andrzejkowe klimaty undefined

Andrzejkowe klimaty

Tradycja to rzecz święta, toteż zawsze w ostatnich dniach listopada bawimy się andrzejkowo.
Obie grupy przedszkolne na swój sposób.
STARSZAKI
W środę razem z paniami Madzią i Marzenką 5,6-latki udały się na zabawę taneczna, przeplataną różnorodnymi wróżbami, do starszych koleżanek i kolegów w SP nr 5 w Sierszy.
W następnym dniu pani Ania ze starszakami konstytuowała andrzejkowe wróżby. Wszyscy świetnie się bawili.

MALUSZKI
29 listopada pani Jolanta zaprosiła rodziców do grupy 3,4-latków na zajęcie otwarte. Zajęcia te pełne były różnorodnych andrzejkowych wróżb, które miały oczywiście odkrywać przed maluchami tajemnice ich przyszłości. Był także przerywnik taneczny.
Dziękujemy Rodzicom,, którzy znaleźli czas na odwiedziny w przedszkolu.
. Na ile nasze wróżby okażą się prawdziwe zobaczymy już za kilkanaście lat :)

Wieslawa Dudek