Dzień Górnika undefined
Dzień Górnika

Dzień Górnika

"Tam pod ziemią w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy, pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą chwała górnikom dzielnym, wytrwałym!"
Tradycyjnie, jak co roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Barbórkę" . Z tej też okazji do przedszkola przybyli zaproszeni goście – Górnicy. W tym roku mogli oni zobaczyć znakomite występy artystyczne wszystkich grup. Były piosenki , tańce regionalne , recytacja wierszy. Został również podsumowany Rodzinny Konkurs Plastyczny "Śląsk w oczach dziecka" – dzieci otrzymały dyplomy. Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za wykonanie wspólnie z dziećmi pomysłowych i pięknych prac konkursowych.
05.12.2016
Agnieszka Nowok