HO,HO,HO ! Przybył Mikołaj do przedszkola. undefined
Pierwszy Dzień Zimy

HO,HO,HO ! Przybył Mikołaj do przedszkola.

Do naszego przedszkola Mikołaj przybył już 5 grudnia.
Zanim to nastąpiło, odwiedzili nas jego pomocnicy tj. Elf i dwie Śnieżynki przekazując dzieciom informację, że mają do wykonania zadania, które będą sprawdzianem ich pracowitości. Przedszkolaków nie trzeba było długo namawiać. Podzielone na grupy ruszyły za wylosowaną Śnieżynką i Elfem do pracy. A tam, w salach dopiero się działo! Smerfy zaczęły od wykonania postaci Mikołaja, Pszczółki lukrowały pierniczki, a Kubusie ruszyły w tańce-wygibańce z Elfem i balonowymi reniferami. Wszystkie przedszkolaki niezwykle przejęte swoimi zadaniami, bardzo się starały aby zasłużyć na prezenty, nasłuchując jednocześnie czy Mikołaj już nadjeżdża. Grupy zamieniały się miejscami ponieważ musiały wykonać wszystkie zadania. I wreszcie przybył długo wyczekiwany Gość, w czerwonej czapce i płaszczu, z długą brodą. Dzieci powitały go piosenką i radosnym okrzykiem. A potem Mikołaj rozdał prezenty wywołując na twarzach maluchów uśmiechy. Na koniec była jeszcze niespodzianka…do sali tanecznym krokiem przybyła Kitty zapraszając dzieci do dalszej zabawy przy wesołej muzyce i wspólnej fotografii.
Dziękujemy Mikołajowi i jego ekipie za wspaniałą zabawę a rodzicom za to,że dzięki nim Mikołaj mógł przybyć do naszego przedszkola niosąc radość dzieciom.
08.12.2014
Dorota Drozd- Rojewska