KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI 5-6 LETNICH !

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi 5 i 6 letnimi do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Moje wakacje na sportowo" organizowanym w naszym Przedszkolu w dniach od 09.IX – 19.IX.2019 roku.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
"Moje wakacje na sportowo"

Cele konkursu:
- inspirowanie do wspólnej aktywności twórczej dziecka z rodzicami.
- propagowanie zdrowego stylu życia wśród przedszkolaków.
- prezentacja plastycznej twórczości dzieci i rodziców.

1. Organizatorem konkursu plastycznego jest Przedszkole Publiczne w Małogoszczu.
2. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 5-6 lat uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Małogoszczu wraz z rodzicami.
3. Rodzaj pracy-praca plastyczna, format A 4, technika dowolna (farby, kredki, pastele itp.)
4. Prace konkursowe wykonane w domu należy składać od 09.IX.2019r. (poniedziałek) do 19.IX.2019r. (czwartek) u nauczycieli w grupach; zostaną one wyeksponowane w holu budynku Przedszkola.
5. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
6. Powołana Komisja oceniać będzie: pomysłowość, estetykę wykonania, zgodność z tematem.
7. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a za I, II, III miejsce przewidziane
są nagrody rzeczowe.
8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 26.IX.2019 roku.
Paulina Świerczyńska