Liski w Kalinie undefined

Liski w Kalinie

19 czerwca 2017 r. grupa Lisków wybrała się z rodzicami autokarem do Nadleśnictwa, gdzie czekała na nich Pani leśnik Małgorzata Plata , st. Specjalista ds. Edukacji Leśnej. Na początku dzieci powitały rodziców wierszykami, piosenkami i tańcem, a to dzięki obchodom ICH święta. Na koniec rodzice dostali własnoręcznie wykonane laurki wraz z dyplomem super rodziców. Nauczycielka Katarzyna Dąbrowska podziękowała dzieciom za całoroczną pracę, a szczególnie wyróżniła dzieci 5 letnie, które od września odejdą z grupy, otrzymały one prezenty książkowe , jak i słodkości. Wyróżniający się rodzice zostali obdarowani dyplomami. Na twarzach niektórych rodziców pojawiły się łezki. Całodzienny pobyt na świeżym powietrzu przebiegał na wielu wspaniałych zabawach. Apetyty wszystkim dopisywały. Dziękujemy rodzicom, którzy aktywnie zaangażowali się podczas pikniku.

13.07.2017
Beata Walas