IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 83 w Białymstoku

Samorządowe Przedszkole w Wyszkowie zaprasza chętne dzieci do wzięcia udziału w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. "Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka".
Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań światem zwierząt leśnych, dostrzeganie piękna lasu, uwrażliwianie dzieci na konieczność ochrony przyrody oraz rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dziecka.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 ilustrującej mieszkańców lasu (zwierzęta, ptaki, owady). Placówka może dostarczyć maksymalnie 5 prac konkursowych do 27 października 2017 roku.
Szczegółowe informacje u nauczyciela Urszuli Borys.
Serdecznie zapraszamy.

organizator Urszula Borys