Mikołajki środowiskowe w SP nr 5. undefined

Mikołajki środowiskowe w SP nr 5.

W ramach współpracy z Radą Osiedla Siersza nasze przedszkolaki wraz z rodzicami wzięli udział w wielkiej środowiskowej imprezie dla dzieci MIKOŁAJKI.
Jednym z punktów programu tego przedsięwzięcia były występy artystyczne dzieci, w tym naszych starszaków.
Przedstawiciele naszego przedszkola zaprezentowali wiersze i piosenki o gościu, na którego wszyscy czekali, czyli o św. Mikołaju.
W dalszej części tej miłej imprezy, czekając na Mikołaja i prezenty, dzieci bawiły się z animatorami TCK, obejrzały spektakl teatralny i brały udział w różnorodnych warsztatach.

Brawa dla wszystkich przedszkolaków, którzy odważnie wystąpili przed tak liczna widownią, zgromadzoną w sali gimnastycznej SP nr 5 w Sierszy.
Wieslawa Dudek