Rock'n'rollowy Dzień Mamy undefined
Dzień Matki

Rock'n'rollowy Dzień Mamy

Ta piosenka jest od dzieci
Wszystkich, które są na świecie.
Małe, duże i średniaki
Wszystkim mamom ślą buziaki.

"Mama i Rock’n’Roll"

Pod takim hasłem w Przedszkolu w Malechowie odbyła się 24 maja tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Mamy. Ten dzień był szczególny i bardzo wesoły. Przedszkolaki z pomocą wychowawczyń przygotowywały się do niego długo.

Rozpoczynając uroczystość pani Dyrektor, Wiesława Bartos wraz z nauczycielkami złożyła wszystkim przybyłym Mamom najserdeczniejsze życzenia i zaprosiła do obejrzenia przygotowanego montażu słowno – muzycznego.

Dzieci z uśmiechem na buzi i z radością w sercu wyrecytowały wiersze, w których podziękowały Mamom za dobroć, za trud włożony w wychowanie, za opiekę, za to, że po prostu są. W rytmie rock’n’rolla wyśpiewały i wytańczyły całą swoją Miłość do Mam.

"Misie" szalejące w tańcu przy piosence Króla Rock’N’Rolla, Elvisa Presleya, rozbawiły Mamy do łez, a "Smerfy" zaskoczyły w rock’n’rollowej interpretacji piosenki Arki Noego "Ta piosenka jest dla Mamy".

Mamy nie kryły wzruszenia, radości, szczęścia i wszystkich tych emocji, które wiążą się z oglądaniem własnego dziecka podczas występów. Podziwiały, jak świetnie sobie radzą z prezentowaniem swych umiejętności przed szerszym gronem widzów i jak wielką czerpią z tego radość. Gromkim brawom nie było końca. Były zachwycone i dumne ze swych pociech.

I to chyba był najpiękniejszy prezent dla Mam. Chociaż były i inne – laurki, portrety i piękne, kolorowe kwiaty z papieru wykonane przez dzieci oraz słodki poczęstunek.

JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DROGIE MAMY!

25.05.2013
Danuta Sieklucka