Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego undefined

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego

W ramach realizacji europejskiego projektu "Ruch to zdrowie", został ogłoszony Konkurs Fotograficzny dla Rodziców pt. "Aktywne formy spędzania wolnego czasu z Rodziną".

Na konkurs wpłynęło 9 zdjęć, przedstawiających aktywnie wypoczywające Rodziny naszych przedszkolaków.

-Bartosz Wnuk - "Nikt nam tak ciekawie nie opowiada o przyrodzie jak nasz ukochany Dziadziuś"
-Blanka Pasek – "Na kuligu"
-Emilka Bielawska – "Pomimo kontuzji wygram ten mecz"
-Kuba Kaptacz – "Kuba skoczek"
-Kinga Iwańska - "W parku miniatur Ogrodzieniec"
-Hubert Jankowski - "Rodzinne wędkowanie"
-Filip i Adam Zimny -"Koniki zmęczone a my nie!"
-Karina Borówka – "Zabawy z piłką"
-Martyna Skorupa – "Zimowe szusowanie"

Dnia 12.06.2013r Komisja w składzie:

- Paweł Kania - fotograf
- Barbara Cupiał - dyrektor Przedszkola nr 1

Postanowiła przyznać autorom wszystkich zdjęć I MIEJSCA za promowanie aktywnego, rodzinnego trybu życia oraz współpracę z przedszkolem

Dodatkowo zdjęcie pt: "Koniki zmęczone a my nie" Rodzinki Państwa Zimnych zdobyło WYRÓŻNIENIE FOTOGRAFA

Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy za zdjęcia, gratulujemy wszystkim uczestnikom i … już zapowiadamy kolejny konkurs fotograficzny, na który zapraszamy po wakacjach.

Drodzy Rodzice! Wypoczywajcie rodzinnie, podziwiajcie przyrodę, pstrykajcie fotki i … utrwalajcie niezapomniane chwile :-)

Serdeczne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Handlowego "Halim" z Cżestochowy za upominki dla uczestników naszego konkursu :-)
15.06.2013
Elżbieta Sobolewska