Teatr Groteska, Calineczka i niezwykłe przygody, Kangurki i Tygryski, 24.02.2017 r. undefined

W piątkowe południe przedszkolaki z grup Kangurków
i Tygrysków wybrały się na pierwszą w tym roku kalendarzowym wycieczkę. Celem wycieczki była wizyta
w Teatrze Groteska w trakcie, której przedszkolaki wzięły udział w niezwykle barwnym przedstawieniu pt. "Calineczka i niezwykłe przygody".
Ogromne wrażenie zrobiła na dzieciach zaciemniona sala teatralna, duża scena oraz występujący na niej aktorzy. Pomysłowe kostiumy i kolorowe lalki bardzo spodobały się naszym maluchom. Najbardziej przypadła dzieciom do gustu postać małej Calineczki, którą maluchy wspominały do końca dnia w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w trakcie wycieczki:)

Aleksandra Szwagrzyk
Bożena Stachura