Udział w feryjnych zajęciach w GOKSiR undefined

Udział w feryjnych zajęciach w GOKSiR

Dzieci korzystające z feryjnego dyżuru w naszym przedszkolu miały możliwość dwa razy uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie. 17 lutego uczestniczyły w spotkaniu ze strażakiem p. Rafałem Ostrowskim, dowiedziały się jakie niebezpieczeństwa czyhają na dzieci podczas ferii i co robić aby ich uniknąć. Poznały ubiór strażaka, a także mogły go przymierzyć. W poniedziałek brały również udział w zajęciach plastycznych, obklejały napompowanego balonika papierem. W środę natomiast 19 lutego kończyły rozpoczęte prace plastyczne, przebijały w środku baloniki i obklejały pozostały papier bibułą z czego powstała piniata urodzinowa, którą mogły zabrać do domu. Przedszkolaki dobrze bawiły się w GOKSiR w zorganizowanych przez animatorów kultury zabawach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie pracownikom GOKSiR na pewno udział w zajęciach po za terenem przedszkola był dla dzieci dodatkową atrakcją.
Barbara Ostrowska