Warsztaty wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej. undefined
Wielkanoc

Warsztaty wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej.

Po raz kolejny delegacja naszych "Mądrych Sówek" odwiedziła pensjonariuszy z DPS na Pustkach Cisowskich.Tym razem, oprócz siedmiorga przedszkolaków,p.Małgosi i seniorów,w wielkanocnych warsztatach plastycznych uczestniczyła również nasza pani dyrektor Joanna Lis.
Dzieciaczki i seniorzy wytworzyli cudną atmosferę współpracy.Uczenie dzieci dawania cząstki siebie innym - starszym, często chorym i samotnym ludziom, jest dla nauczycieli przedszkola ważnym zadaniem
a jednocześnie wielką przyjemnością.
Nasze przedszkolaki mają w sobie naturalną potrzebę okazywania seniorom szacunku i sympatii. Traktują ich jak dobrych, przyszywanych dziadków.
Dążenie do wzmacniania tych więzi międzypokoleniowych jest ważnym celem do zrealizowania dla nas -wychowawców na każdym etapie wychowania. Uczmy dzieci szacunku do osób starszych.
27.03.2018
Pani Sylwia