WIOSENNE ZABAWY "JAGÓDEK" I MŁODSZYCH "EKOLUDKÓW"   NA SALI ZABAW " MŁYNEK" W SIEDLCACH undefined

WIOSENNE ZABAWY "JAGÓDEK" I MŁODSZYCH "EKOLUDKÓW" NA SALI ZABAW " MŁYNEK" W SIEDLCACH

Dnia 29 marca 2017r. przedszkolaki z grup: 4-5-latków i 5-6-latków wspólnie ze swoimi wychowawczyniami: p. Jolantą Grzyb, p. Dorotą Józwik, p. Anną Bryzek i p. Elżbietą Mariuszyc wybrały się na wycieczkę do sali zabaw "Młynek" w Siedlcach.
Przedszkolaki spędziły tam czas na szalonej i kolorowej zabawie w tunelach, na zjeżdżalniach i na kolorowej "palmowej" karuzeli. Układały niezwykłe budowle z ogromnych klocków, jeździły motorami i samochodzikami oraz bawiły się w bajkowych domkach. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy w basenie z piłkami, a także skoki na trampolinie. Po skończonej zabawie przedszkolaki przeszły do kręgielni "Factory 157", w której posiliły się jedząc pyszną pizzę i pijąc sok.
Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, a uśmiech towarzyszył im przez cały dzień.

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc