ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "NISKA EMISJA - ZAGROŻENIA I PRZECIWDZIAŁANIE" undefined

Zapraszamy do udziału w konkursie "Niska emisja – zagrożenia i przeciwdziałanie".
Konkurs organizowany jest przez Gminę Miasta Tarnowa i skierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-6 szkół podstawowych.
Celem konkursu jest promocja wykorzystania niskoemisyjnych paliw do ogrzewania budynków, popularyzacja zagadnienia "niskiej emisji" oraz zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat zagadnień z zakresu ochrony środowiska.
Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej, która nawiązywać będzie do zagadnienia niskiej emisji, jej zagrożeń i sposobów jej przeciwdziałania.Pracę plastyczną należy wykonać dowolną, wybraną przez siebie techniką. Format pracy nie powinien być większy niż standardowy arkusz A2.
Prace należy nadsyłać do dnia 28 maja 2020 r. do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów, pok. 322 wraz z dołączoną kartą zgłoszenia.
Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
- przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej;
- uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej.
W każdej kategorii obowiązuje odrębny regulamin
i kryteria oceny prac konkursowych.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Anna Wolak