Zima, zima, zima...w naszym przedszkolu. undefined

Zima, zima, zima...w naszym przedszkolu.

16.01 w naszym przedszkolu odbyła się akademia "Zabawy z zimą". Dzieci przywitały ukochaną porę roku w białych ubrankach mając nadzieję, że mimo panującej na dworze aury, ujrzą jeszcze tego roku upragniony puch. Jednak dla nas dotychczasowy brak śniegu na zewnątrz to żaden problem. Były tańce, śpiewy, a nawet udało nam się "ulepić bałwana"- jak widać przedszkole to magiczne miejsce… Tutaj wszystko jest możliwe:). Również na talerzykach dzieci w tym dniu było biało i zimowo… W jadłospisie- "białe menu".
W nagrodę za wzorowy i aktywny udział w zabawach można stwierdzić, z całą pewnością, że przedszkolaki to nieocenieni zwolennicy obecnej pory roku, w związku z czym otrzymali od nas zasłużone "odznaki przyjaciół zimy". Szczerze mówiąc, wspomniane medale i słowa uznania należą się również naszym Paniom nauczycielkom, które z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w konkurencji "kalambury" pokazując zabawy na śniegu… Dzięki temu odgadnięcie ukrytych haseł nie sprawiło dzieciom najmniejszych problemów:).
Na zakończenie czekała na przedszkolaki jeszcze jedna niespodzianka- miały okazję wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia w uroczej "bałwankowej fotobudce", z czego korzystały z wielką radością.
19.01.2020
Ewelina Stańczyk