Dzień Babci i Dziadka w grupie "Biedronki". undefined

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Biedronki".

" Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli."

Dzień 20 lutego w naszej grupie był bardzo wyjątkowy, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas długo wyczekiwani goście-Babcie i Dziadkowie. To właśnie dla nich odbyła się uroczystość z okazji ich święta. Dzieci wierszami, piosenkami i tańcami podziękowały swoim najukochańszym za troskę, opiekę i cierpliwość. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi łza zakręciła się w oku. Nasi goście, dumni ze swoich wnucząt, nagrodzili wszystkie dzieci gromkimi brawami. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za obecność oraz Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.
23.02.2020
Magdalena Spurek