west

Zweryfikowana
Prywatne
Niepubliczne Przedszkole Językowe "4 KIDS" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole Językowe "4 KIDS"

Wolne miejsca
Zweryfikowana
Prywatne
star   5.0(4 opinie)

Informacje na temat placówki

W naszym przedszkolu "4 Kids" istnieje kilka głównych założeń, którymi są między innymi:

1. Zasady, którymi kierujemy się stale na każdym etapie naszej działalności:
Wykształcenie młodego pokolenia, które cechować będzie radość życia, wysokie standardy moralne i chęć do pozytywnego oddziaływania na swoje środowisko.
Koncentracja na rozwijaniu wrażliwości moralnej naszych wychowanków w oparciu o wspólne zasady dla wszystkich chrześcijan.
Zatrudnianie doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, którą cechuje wysoki poziom wrażliwości na potrzeby innych.

2. Do każdego podchodzimy indywidualnie zapewniając wszelkie bezpieczeństwo:
Stwarzamy atmosferę pełną bezpieczeństwa i akceptacji sprzyjającą rozwijaniu nowych umiejętności, zapewniamy wszechstronny rozwój na miarę potrzeb i możliwości dziecka, budzimy zaciekawienie otaczającym światem, uczymy obcowania z innymi dziećmi oraz odnajdywania i radzenia sobie w nowym i obcym dla siebie środowisku.
Siedziba przedszkola znajduje się w zielonej dzielnicy Warszawy, w świeżo wyremontowanym, będącym naszą własnością budynku, w którym przygotowaliśmy, zgodne z najnowszymi wymaganiami sanepidu, straży i bhp dla przedszkoli, duże i wygodne pomieszczenia przystosowane do bezpiecznej zabawy i wypoczynku.
W naszym przedszkolu każdym dzieckiem opiekujemy się indywidualnie zwracając uwagę na potrzeby żywieniowe i zdrowotne oraz jego zainteresowania i umiejętności.

3. Zabawa i nauka? My wiemy jak to połączyć!:
Proponujemy przemyślany program dnia, w którym wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka poprzez zabawy muzyczno-ruchowe, manualno-manipulacyjne oraz językowe.
W naszym przedszkolu kładziemy nacisk na naukę języka obcego, który jest niezmiernie ważny w rozwoju intelektualnym dzieci. Wiek przedszkolny jest najlepszym momentem na rozpoczęcie nauki języka obcego, ponieważ od najmłodszych lat jest dla dziecka pasjonującą zabawą, a jednocześnie pomoże mu osiągnąć sukcesy w szkole.
W pracy z naszymi pociechami posługujemy się niezwykle skutecznymi metodami: bajkoterapią, elementami metod: Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Dobrego Startu Marty Bogdanowicz oraz Dziecięcą Matematyką  profesor Gruszczyk  – Kolczyńskiej.

4. Rodzicu Ty również jesteś dla nas ważny:
W ciągu całego roku przedszkole organizuje tematyczne konferencje, szkolenia i kursy dla rodziców, aby wspomóc ich zarówno w procesie wychowania dzieci jak i ich własnym rozwoju. Zabiegamy aby jak najwięcej z tych zajęć było dofinansowane z UE tak by rodziców nie obciążać dodatkowymi kosztami.
Z przedszkolem współpracują wykwalifikowani specjaliści, z których doświadczenia będą mogły korzystać zarówno dzieci jak i rodzice.
W czasie, kiedy rodzice będą dokształcać się na proponowanych przez nas kursach i spotkaniach lub po prostu odpoczywać, organizowany będzie Klub Maluszka, w którym dzieci będą pod fachową opieką spędzać czas na beztroskiej, ale kreatywnej zabawie.

Galeria zdjęć (8)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
restaurant_menu
Catering
air
Oczyszczacze powietrza
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia

Przykładowy plan dnia

Zabawy w kącikach tematycznych
Zajęcia poranne
powitanie, mapa pogody, zabawy ruchowe, przygotowanie do śniadania
Śniadanie
Spacer/zabawy na świeżym powietrzu
Zajęcia edukacyjne
Obiad
Leżakowanie / czytanie bajek / zajęcia edukacyjne
zajęcia dodatkowe (muzyczno-rytmiczne - 1x w tygodniu), gimnastyka korekcyjna (1x w tygodniu), język angielski (pn.-czw.); opowieści biblijne (1 x w tygodniu)
Podwieczorek
Wybrane zajęcia dodatkowe
eksperymenty-1 x w tygodniu, judo x1 w tygodniu, taniec x1 w tygodniu, dodatkowy angielski x1 w tygodniu, ceramika x1 w tygodniu, szachy x1 w tygodniu, ognisko muzyczne (godziny ustalane indywidualnie)
Zabawy w kącikach tematycznych
gry i zabawy zorganizowane
Zakończenie pracy przedszkola

sports_kabaddi
Gimnastyka korekcyjna
public
Opowieści biblijne
pomagające dzieciom pozytywnie wzmacniać swój charakter
translate

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place