west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Misją naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami, zapewniając mu bezpieczne warunki do zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Nasze przedszkole powstało z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpiecznego, rozwijającego ich umiejętności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić.

Nasze przedszkole widziane oczami dziecka…

to bajkowa kraina, w której każdego dnia na maluchów czekają znane im postacie. Sale jak z dziecięcych marzeń urządzone nowocześnie, bezpiecznie i przytulnie. Wszystko, aby stworzyć dzieciom świat, do którego będą chciały codziennie wracać.

Dla rodziców to przede wszystkim miejsce, w którym każdego dnia zostawiają swój najcenniejszy skarb. Miejsce, które jest nowoczesną placówką, spełniającą wszystkie standardy bezpieczeństwa. To także wykwalifikowana kadra. Pracownicy godni zaufania, którzy zawsze znajdą czas na rozmowę.

Galeria zdjęć (1)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place