west

Prywatne
star   4.0(1 opinia)

Informacje na temat placówki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla condimentum purus imperdiet cursus dapibus. Phasellus tempus suscipit augue, eget cursus arcu eleifend sed. Suspendisse potenti. Nunc lacinia eget erat non elementum. Mauris scelerisque in nunc sit amet congue. Vestibulum hendrerit erat ut nisi facilisis auctor. Nunc sed molestie lorem. Nunc non ante et nisl placerat dapibus. Cras ut quam viverra metus consequat iaculis quis eu turpis.

Opinie i ocena rodziców

star
4.0
star
4.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

połoniny 13, 31-000 szczawnica