west

star   (-)

Informacje na temat placówki

O nas

Przedszkole „Bursztynek” zapewnia dzieciom opiekę, dba o ich bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne. Rozpoznaje i zaspokaja u swoich wychowanków potrzeby oraz rozwija indywidualne możliwości i talenty. Tworzy warunki do nabywania przez dzieci wiadomości i umiejętności, których celem jest osiągnięcie przez wychowanków stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Placówka buduje środowisko społeczne dziecka, kształtuje jego postawy moralne oraz uczy odróżniania dobra od zła. Kieruje się zasadami wynikającymi z Konwencji o prawach dziecka. Wspiera działania wychowawcze rodziców. Promuje zachowania przyjazne przyrodzie, a także buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej.

• - Rytmika

• - Język angielski

Zajęcia dodatkowo płatne

• -Karate
    - Nauka pływania
    - Zajęcia taneczne

• Posiłki

• Naszym atutem jest własna kuchnia, w której kucharka pani Dorota dba o dobór odpowiednich składników i komponuje dania, które zapewniają dzienne zapotrzebowanie dzieci na wszystkie składniki odżywcze.Staramy się by nasze posiłki były zawsze smaczne i zdrowe nasze dania przyprawiamy ziołami, ograniczamy do minimum używanie soli, cukrów i tłuszczu.

Nasze posiłki nie są limitowane. Dzieci jedzą tyle ile potrzebują, zawsze mogą poprosić o dokładkę. W ciągu całego dnia dzieci mają stały dostęp do napojów (woda mineralna, kompot, herbatka owocowa).

Uwzględniamy specjalne potrzeby żywieniowe dzieci eliminując lub zastępując niektóre składniki po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami dziecka.

Galeria zdjęć (3)

Udogodnienia w placówce

style
local_parking
Parking
local_florist
Własny ogród
outlined_flag
monetization_on
Dofinansowanie

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place