west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Pasja, pomysł i możliwości - to właśnie cechy definiujące przedszkole Ceduś w Knurowie!

Stworzyliśmy placówkę, w której króluje naprawdę rodzinna, pełna ciepła atmosfera, a dzieci są w niej szczęśliwe i czują się bezpiecznie.

Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby - czerpiąc ze sprawdzonych metod edukacyjnych - przygotować podopiecznych do podjęcia edukacji szkolnej. Uczymy maluchy poprzez kreatywną zabawę, powoli odkrywając otaczający je świat, pozwalając im zdobywać nową "tajemną" wiedzę oraz odkrywać w sobie nowe umiejętności i talenty.

W naszej ofercie zajęć dodatkowych każdy przedszkolak znajdzie coś dla siebie. Zajęcia kulinarne, DIY, zajęcia przyrodnicze oraz wiele innych - nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli Twój maluch chce rozwijać swoje zainteresowania!

W Cedusiu dzieci przebywają w grupie mieszanej wiekowo - dzięki temu mogą uczyć się od siebie nawzajem, odkrywać w sobie empatię i chęć pomocy młodszym oraz szukać sposobów na poznawanie i wyrażanie emocji, a także radzenie sobie z nimi.

Podopieczni Cedusia mogą korzystać z naszego własnego placu zabaw - ogrodzonego i pełnego certyfikowanego sprzętu oraz zabawek. Dookoła naszej placówki rozciągają się malownicze łąka i las, dając możliwość spędzania mnóstwa czasu na świeżym powietrzu, a także obserwowania przyrody na własne oczy.

Galeria zdjęć (5)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rybnicka 37, 44-193 Knurów