west

Niepubliczne
star   5.0(3 opinie)

Informacje na temat placówki

Kochają nas dzieci, cenią rodzice – tworzymy wielką, radosną rodzinę, w której każdy czuje się po prostu jak u siebie.

Nasza bezpieczna placówka każdego dnia wręcz tętni życiem i śmiechem. To na naszym placu zabaw przy codziennych psotach dokonywane są przełomowe odkrycia. To tutaj szlifowane są naturalne talenty, tutaj tworzą się pierwsze przyjaźnie na lata. I to właśnie stąd nikt nigdy nie chce wychodzić!

Nauka u nas to zabawa

Dzięki wspaniałej pracy naszej wyjątkowej, pełnej zaangażowania oraz chęci do stałego rozwijania się kadry, jesteśmy w stanie z każdym dniem stawać się lepszą placówką. Codziennie rośniemy, aby móc zapewniać naszym podopiecznym najlepszą opiekę.

Stawiamy na indywidualizm naszych maluchów – słuchamy ich, zwracamy uwagę na ich wrodzone predyspozycje, zainteresowania oraz możliwości. Dostosowujemy proces nauczania tak, aby wszystkie ważne wiadomości same aż pchały się do głowy, bez zbędnego stresu.

W podobny sposób uczymy dzieci dwujęzyczności – w zabawie, podczas powtarzalnych, codziennych aktywności, dużej dawki ruchu oraz angażujących, fascynujących doświadczeń! W ten sposób nauka nigdy się nie nudzi, a każdy dzień przynosi mnóstwo niezapomnianych przygód.

Co jeszcze mamy do zaproponowania?

W pierwszej kolejności łagodny proces adaptacji, podczas którego dokładamy wszelkich starań, aby dzieci poczuły się w naszej placówce jak w domu. Wiemy, że pierwsze rozłąki z rodzicami bywają męczące i bolesne, dlatego chcemy jak najbardziej ułatwić ten proces!

Nasze autorskie programy edukacyjne i wychowawcze, które realizujemy w ciągu roku szkolnego oraz szeroki wachlarz zajęć dodatkowych uwzględniający najrozmaitsze zainteresowania i potrzeby rozwijają naturalne talenty naszych podopiecznych.

Tego wszystkiego jest o wiele więcej, więc nie wahaj się – przyjdź i zobacz na własne oczy, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem dla Twojego malucha!

Galeria zdjęć (2)

Udogodnienia w placówce

local_parking
Parking
local_florist
Własny ogród
visibility
Monitoring
outlined_flag
monetization_on
Dofinansowanie

Placówka nie prowadzi rekrutacji

Opinie i ocena rodziców

star
5.0
star
5.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Opolska 50, 55-200 Oława