west

Specjalne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny Harmonia to miejsce, które powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi i ich rodzinami. Zauważyliśmy, że uważna praca z dzieckiem pozwala nie tylko dostrzec jego, niekiedy ukryte, potrzeby, ale i pomóc mu w zdrowym rozwoju. Jako rodzice często nie mamy wiedzy na co zwracać uwagę w procesie rozwojowym dziecka, co może przyczynić się do tworzenia tzw. zaburzeń rozwojowych. A gdy one powstają, nie wiemy jak sobie z nimi radzić. Naszą rolą jest prowadzenie naszych dzieci i dorosłych w taki sposób, aby wykorzystywać potencjał w rozwijaniu ich umiejętności, jednocześnie przeciwdziałając oraz terapeutycznie lecząc powstające zaburzenia rozwojowe. W Centurm Harmonia pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dla których praca z dziećmi i dorosłymi jest powołaniem, a profesjonalna wiedza pozwala na kierowanie ich  zdrowym rozwojem.

Misją Centrum Harmonia jest przede wszyst­kim wspo­maganie zarówno rozwoju dzieci jak i dorosłych z róż­nymi dysfunkcjami oraz dążenie do poprawy jakości ich  funkcjo­nowania. Naszym klientom zapewniamy rzetelną diagnozę, skuteczną terapię oraz szybką i kompleksową pomoc w jednym miejscu.

Jesteśmy placówką oferującą pomoc diagnostyczną i terapeutyczną dla dzieci oraz dorosłych z zaburzeniami rozwoju, a w skład naszego zespołu wchodzą specjaliści posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty bądź masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy.

Odzyskaj spokój i harmonię z pomocą doświadczonych specjalistów.

Galeria zdjęć (1)

Udogodnienia w placówce

meeting_room
Gabinety specjalistyczne
style

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place