west

Językowe
Niepubliczne
placeholder

Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole "UliLand"

Wolne miejsca
Wyróżniona
Językowe
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Otwartość na odmienność

Stawiamy na ogólny rozwój dziecka, pobudzenie do myślenia, działania, ekspresji, samodzielności, ale jednocześnie pracy w grupie, a także na rozwój świadomości kulturowej

Opieka i rozwój

Poprzez zapewnienie dzieciom atmosfery akceptacji i różnorodności spędzania czasu, stwarzania okazji do osiągnięcia sukcesu, chwalenie i zachęcanie postaramy się o to aby Wasze pociechy, zmotywowane i pewne siebie - mówiły po angielsku.

Indywidualne podejście

Zakres materiału nauczania dobieramy w taki sposób, aby odpowiadały poziomowi intelektualnemu i emocjonalnemu oraz zainteresowaniom dzieci w obrębie bloków tematycznych. Dzieci szybciej kojarzą słowa, funkcje i struktury z określonym tematem. Zakres tematów dotyczy bezpośredniego otoczenia dzieci i ich życiowych doświadczeń.

Twórcza zabawa

Najlepszą zabawą dla dziecka nie jest wcale „bawienie się” (czyli używanie gotowych produktów do zabawy), lecz sam proces tworzenia zabawy czyli po prostu „tworzenie”. To jest najlepsza zabawa i właśnie to wywołuje najwięcej emocji i największe zaangażowanie u dzieci.

PSZCZOŁY I TRZMIELE – BEES AND BUMBLEBEES

W „UliLand” podczas zajęć dydaktycznych dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe - dzieci młodsze i starsze. Podczas zabawy indywidualnej w jednej grupie są dzieci w różnym wieku - od 2,5 do 6 lat. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dające dzieciom wiele korzyści - i tym młodszym i wbrew pozorom również tym starszym. W podobny sposób dzieci funkcjonują przecież w rodzinie, gdzie rodzeństwo w różnym wieku wychowuje się razem. W naszej Akademii taka konstrukcja grupy wnosi trochę rodzinnej atmosfery.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place