west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jesteśmy placówką z energiczną, wykształconą i uśmiechniętą kadrą, której priorytetem jest pomoc najmłodszym w poznawaniu świata poprzez zabawę oraz urozmaicone zajęcia. Zdajemy sobie sprawę, że z troski o bezpieczeństwo dzieci wybór odpowiedniego żłobka oraz przedszkola, może być trudną decyzją do podjęcia każdego z rodzica, dlatego wprowadziliśmy nowoczesne rozważanie które umożliwi Państwu obserwowanie waszych pociech przez Internet .Jesteśmy placówką z energiczną, wykształconą i uśmiechniętą kadrą, której priorytetem jest pomoc najmłodszym w poznawaniu świata poprzez zabawę oraz urozmaicone zajęcia. Zdajemy sobie sprawę, że z troski o bezpieczeństwo dzieci wybór odpowiedniego żłobka oraz przedszkola, może być trudną decyzją do podjęcia każdego z rodzica, dlatego wprowadziliśmy nowoczesne rozważanie które umożliwi Państwu obserwowanie waszych pociech przez Internet .

Dzięki dobrze dobranej kadrze oraz niebanalnym atrakcjom w naszym żłobku i przedszkolu nigdy nie jest nudno. Ogromnie cieszy nas widok kiedy dzieci podchodzą z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem do nowości które dla nich przygotowujemy. Pierwsze wycieczki dla dzieci oraz wycieczki intergracyjne wraz z rodzicami, spacery w różne ciekawe miejsca, ciekawe prace artystyczne oraz muzyczne, pierwsze nocowania poza domem, poznawanie miejsc kultury (np. Teatr, biblioteka), organizujemy edukacyjne spotkania które pozwolą nam poznać różne zawody, takie jak strażak, policjant, pielęgniarka. Uważamy również, że każdy młody człowiek powinien wiedzieć jak obyć się ze zwierzętami dlatego wprowadziliśmy zajęcia z dogoterapii i tworzymy mini-zoo. Z dziećmi współpracują również logopeda i psycholog oraz posiadamy salę wyposażoną na potrzeby Sensoryki Integracyjnej (SI). Obywają się zajęcia dodatkowe takie jak rytmika czy angielski a kółko zainteresowań obejmuje balet, step jak i również szachy. Staramy się nie tylko pomagać dzieciom w rozwijanie ich młodych umysłów ale i chcemy zatroszczyć się o ich fizyczność.
Powiadają, „ w zdrowym ciele, zdrowy duch” dlatego też poszerzamy świadomość dzieci na temat zdrowej żywności uczestnicząc w programie „Zdrowo jem, zdrowo rosnę”.
Każdy zna na pewno słyszał o programie „Cała Polska czyta dzieciom”, również i my możemy się pochwalić regularnymi seansami czytania bajek naszym małym słuchaczom. Uczestniczymy również w programie sponsorowanym przez Ministerstwo Zdrowia i Edukacji pt. „Przedszkoliada” – uczymy zdrowej rywalizacji na ogólnopolskim turnieju związanych z zabawą z piłką
Staramy się stworzyć dzieciom, miejsce do którego będą przychodzić z uśmiechem na twarzy i chęcią do poznawania nowych wrażeń, żeby traktowały żłobek i przedszkole jak swój drugi dom, pełen przyjaciół i Cioć, które zawsze służą pomocą i zaangażowaniem w ich rozwój poprzez śmiech oraz zabawę.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Staromiejska 75, 26-300 Opoczno