west

star   4.8(18 opinii)

Informacje na temat placówki

BEZPIECZEŃSTWO

Żłobek i Przedszkole HAPPY FUN jest nowym, kolorowym a przede wszystkim bezpiecznym miejscem dla dzieci. Funkcjonuje w nowym budynku, który spełnia wszystkie normy zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji, Kuratorium Oświaty, Powiatowej Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Straży Pożarnej oraz Urzędu Gminy. W trosce o komfort rodziców a przede wszystkim bezpieczeństwo w placówce został zainstalowany monitoring online dzięki któremu rodzice mają możliwość wglądu co dziecko robi w danym czasie.

Dbając o zdrowie dzieci placówka została wyposażona w oczyszczacze powietrza oraz klimatyzację.

Zapewniając komfort i bezpieczeństwo naszym żłobkowym maluchom, również podczas codziennych spacerów i wycieczek, został zakupiony sześcioosobowy wózek dziecięcy.

Spacery grupy starszych dzieci żłobkowych odbywają się  przy pomocy węża spacerowego. Bezpieczeństwo jest priorytetem każdego wyjścia.

ZADBALIŚMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ,

ŚCIANA JAKO PALETA-RADOŚĆ   DLA DZIECI

Użycie „spokojnych” kolorów daje:

Poczucie bezpieczeństwa u dzieci, wzbudzenie przywiązania do miejsca, identyfikacji z nim, poczucie spokoju oraz harmonii.

BEZPIECZNA SALA ZABAW

W placówce jest również sala zabaw. Wyposażona w bezpieczne i ciekawe zabawki.

W Sali zabaw jest zamontowana tablica interaktywna, która ma na celu mobilizowanie dzieci do nauki języka angielskiego oraz aktywnych zajęć muzyczno-ruchowych.

Sala zabaw czynna będzie także w weekendy. Organizacja urodzin dla najmłodszych.

EKOLOGIA

Ochrona Środowiska jest w dzisiejszych czasach niezbędna, dlatego nasza placówka została m.in. wyposażona w ekologiczne zabawki, przybory edukacyjne, biurowe, oczyszczacze powietrza z jonizatorem oraz kwiaty które wspomagają oczyszczanie powietrza. W naszym żłobku i przedszkolu jest realizowany program proekologiczny dzięki któremu rozbudzamy wrażliwości ekologiczne od najmłodszych lat. W edukacji ekologicznej dzieci dużą rolę odgrywają metody aktywizujące np. naśladowanie, odkrywanie, poszukiwanie, przeżywanie i działanie.

Przyświecające nam idee to:

Bezpieczeństwo, zaufanie, kreatywność, indywidualny rozwój dziecka, empatia.

Stałe programy edukacyjne to:

J-angielski, śpiew, taniec, ochrona środowiska (edukacja ekologiczna) oraz trening czystości, czyli nocnikowanie, naukę czyszczenia ząbków, mycia rąk.

Galeria zdjęć (3)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
style
visibility
Monitoring
outlined_flag
monetization_on
Dofinansowanie

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
4.8
star
4.8

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place