west

Niepubliczne
star   5.0(20 opinii)

Informacje na temat placówki

Bezpieczeństwo i troska to słowa, które najlepiej opisują "Hutniczka". Nasze przedszkole i żłobek powstały, aby dać najmłodszym możliwość wszechstronnego rozwijania się pod okiem wykwalifikowanego, opiekuńczego personelu.

Codziennie staramy się wspierać naszych podopiecznych w poznawaniu świata i praw, które nim rządzą, także tych funkcjonujących w społeczeństwie - uczymy dzieci rozumienia i komunikowania swoich potrzeb. Pozwalamy im rozwijać się twórczo, stymulujemy ich wyobraźnię, nie zapominając też o motoryce małej i dużej.

Funkcjonujemy w oparciu o filozofię rodzicielstwa bliskości oraz porozumienia bez przemocy (NVC) - do każdego z podopiecznych podchodzimy z należytym szacunkiem, całkowicie uznając ich podmiotowość oraz indywidualność potrzeb.

Naszym podopiecznym proponujemy branie udziału w aktywnościach, które wspomagają wszystkie sfery rozwoju (fizyczną, emocjonalną, społeczną, intelektualną i duchową) - a to wszystko w zgodzie z najnowszymi badaniami dotyczącymi rozwoju dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie:

- zajęcia sensoplastyczne,

- muzykoterapię,

- zajęcia wspierające integrację sensoryczną,

- codzienne czytanie książek,

- wspólne zabawy taneczno-ruchowe,

- zajęcia językowe - przygotowujące i doskonalące aparat mowy,

- codzienne spacery, zapewniające wychowanie w bliskim kontakcie z naturą;

- zabawy z językiem angielskim,

- zajęcia plastyczne, rozwijające kreatywność dzieci;

- zajęcia muzyczno-rytmiczne.

Wszyscy wiemy, jak ważna w życiu dziecka jest zdrowa dieta - dlatego zapewniamy Waszym dzieciom posiłki zbilansowane i pełnowartościowe.

Dodatkowo w naszej placówce istnieje możliwość odbycia konsultacji pschologiczno-pedagogicznych, logopedycznych, a także w zakresie integracji sensorycznej.

Galeria zdjęć (2)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place