west

Niepubliczne
star   5.0(3 opinie)

Informacje na temat placówki

Żłobek i Przedszkole Jezioraczek to doskonałe miejsce dla wszystkich maluchów głodnych wiedzy o świecie, wspaniałych przygód i edukacyjnych wrażeń!

Pewnie zastanawiasz się teraz, dlaczego uważamy, że Jezioraczek będzie idealną placówką dla Twojej pociechy. Już spieszymy z wyjaśnieniami!

Nasz priorytet: szczęście Twojej pociechy!

Dążymy do tego, aby każdy maluch czuł się u nas dobrze, otrzymując odpowiednią, naprawdę wspierającą opiekę oraz przestrzeń, w której poczuje się u nas jak w domu. Ciężko jest nie zgodzić się z faktem, że wspierające środowisko jest pierwszym krokiem, swoistym fundamentem rozwoju i budowania systemu własnej wartości u dzieci.

Wsparcie rozwoju kluczem do sukcesu.

Nasz program obfituje w zajęcia edukacyjno-rozwojowe, mające dać dzieciom możliwość swobodnego poznawania świata poprzez doświadczanie go. Oferujemy także konsultacje psychologiczne i organizujemy specjalne zajęcia, na przykład wspierające integrację sensoryczną lub rozwój motoryki małej i dużej.

Kameralność placówki = więcej uwagi dla dzieci.

Dzięki małym grupom jesteśmy w stanie więcej czasu poświęcić konkretnemu dziecku - lepiej dostrzec jego potrzeby i możliwości, pomóc mu w trudnych chwilach i dzielić radość w tych dobrych.

Ceny na każdą kieszeń!

Indywidualnie różnicujemy opłaty, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość opieki wszystkim naszym podopiecznym!

Elastyczne godziny.

Możesz dostosować godziny, w których Twój maluch będzie przebywał w Jezioraczku według własnych potrzeb.

Jezioraczek to nie "przechowalnia"!

Nasi podopieczni biorą udział w mnóstwie ciekawie zorganizowanych zajęć prowadzonych przez specjalistów - zajęcia z rytmiki czy logopedii to tylko początek oferty. Zapraszamy również do wspólnej nauki języka angielskiego poprzez zabawę oraz odpowiedniej dawki zdrowego ruchu z profesjonalnym trenerem.

Idealna lokalizacja!

Jezioraczek znajduje się na terenie Osiedla Jeziorna, gdzie możemy bez przeszkód i ograniczeń organizować dla dzieci zajęcia przyrodnicze oraz sportowe.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo!

Jako że wiemy, iż najważniejszym dla Ciebie jest to, aby Twoje maleństwo było u nas bezpieczne obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby to bezpieczeństwo mu zapewnić. Ponadto starannie przestrzegamy reżimu sanitarnego w taki sposób, aby był jak najmniej inwazyjny dla dzieci.

Innowacja to nasze drugie imię!

Na co dzień korzystamy z systemu do zarządzania w formie wygodnej aplikacji mobilnej - dzięki niej możesz cały czas być na bieżąco z tym, co dzieje się z Twoim maleństwem pod naszą opieką!

Galeria zdjęć (20)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place