west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Funkcjonalne oraz estetycznie urządzone sale zabaw i zajęć dla dzieci. Piękny plac zabaw, pracownia komputerowa i biblioteka to wszystko co znajduje się w jednym miejscu, jakim jest nasza placówka. Pracuje tu 18 nauczycieli oraz 12 pracowników administracyjno — obsługowych. Nauczyciele pracujący w placówce posiadają kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego, logopedii, psychologii oraz pedagogiki specjalnej. Praca z dziećmi jest dla nich pasją. Nauczyciele wspomagają rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na ich wrodzone zdolności, predyspozycje, potencjał, kierując się uniwersalnymi wartościami. W trakcie codziennych zajęć nauczyciele rozbudzają i rozwijają zainteresowania dzieci plastyką, muzyką, literaturą, teatrem, tańcem. Ustawicznie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w kursach, szkoleniach, studiach wyższych.

Przedszkole stara się być otwarte na środowisko w którym funkcjonuje, biorąc udział w przeglądach i konkursach urządzanych przez inne placówki. Przedszkole stara się zaspakajać wszystkie potrzeby dzieci, także i te związane z rozrywką. Organizuje przedstawienia, koncerty, bale przebierańców, zabawy.

Przedszkole “Kacperkowy Światek” w Bydgoszczy znajduje się przy ulicy Wielorybiej 18.

Udogodnienia w placówce

audiotrack
restaurant_menu
Catering
local_florist
Własny ogród
record_voice_over
Logopedia

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place