west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Podopiecznych Dziupli na próżno szukać pod jakimkolwiek dachem, bo większość swojego czasu spędzają pod gołym, okazjonalnie przysłoniętym koronami drzew niebem. Nie spostrzeżecie w ich rękach także tradycyjnych zabawek - największą frajdę zapewniają znalezione w lesie patyki!

Jak pracujemy:

• - zgodnie z założeniami Porozumienia bez przemocy,

• - towarzysząc podopiecznym w zabawach, podążając za nimi i proponując różne aktywności, ale zostawiając przestrzeń dziecięcej kreatywności;

• - pomagając dzieciom w budowaniu głębokiej więzi z naturą.

Galeria zdjęć (7)

Logopedia

Przykładowy plan dnia

Poranek
Schodzenie się dzieci, czas na pracę własną i swobodną zabawę
Krąg
Czas na wspólne powitanie dnia, wprowadzenie w tematykę dnia, omówienie zasad bezpieczeństwa, zabawy i ćwiczenia edukacyjne grupowe, nauka i śpiewanie piosenek, nauka i recytowanie wierszy, realizacja innych założeń programowych
Wyprawa do lasu
Drugie śniadanie zjedzone na łące lub leśnym mchu, praca własne, zabawy ruchowe, prace grupowe i indywidualne, swobodna zabawa z materiałem naturalnym (ziemia, kamienie, liście, trawa itp.)
Pora obiadowa
Czynności porządkowe i higieniczne przygotowujące do obiadu, obiad, odpoczynek (każdy przedszkolak wybiera formę poobiedniego odpoczynku, może to być sen, odpoczynek na karimacie/materacu, oglądanie lub słuchanie książek, praca plastyczna, zabawa na dworze, śpiewanie i zabawy konstrukcyjne).
Warsztaty
Warsztaty przyrodnicze, konstrukcyjne - powtarzanie i utrwalanie wiedzy i umiejętności, zabawy swobodne na świeżym powietrzu.

public
Muzykoterapia
W ramach czesnego
language
W ramach czesnego
restaurant_menu
Wyżywienie własne
Rodzice zapewniają dzieciom wyżywienie we własnym zakresie - daje to możliwość pełnego wpływu na to co dziecko je

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place