west

Niepubliczne
Punkt przedszkolny
Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” - Avatar

Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Punkt przedszkolny
star   (-)

Informacje na temat placówki

Sokolik to niepubliczna placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat.

Placówka jest czynna cały rok (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych), również w okresie ferii zimowych i wakacji w godzinach od 6:00 do 1700.

Znajduje się w dogodnej lokalizacji, w nowym budownictwie, plac jest ogrodzony, duży parking oraz monitoring. Na terenie placówki jest plac zabaw, aby nasze pociechy mogły korzystać z uroków zabaw na świeżym powietrzu.

Sale są duże, jasne, przestrzenne. Wnętrza kolorowe, przytulne, małe grupy, panuje ciepła, domowa atmosfera. Wyposażone w meble i zabawki z atestami, certyfikatami, bezpieczne dla dzieci.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Posiłki dostosowane są do potrzeb rozwojowych dzieci. Śniadania i podwieczorki przygotowywane są w placówce, obiad składający się z dwóch dań oferowany jest przez firmę cateringową.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Tysiąclecia 39, 36-050 Sokołów Małopolski