west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Madzik Place Kindergarten przy ulicy Szafirowej 14 działa nieprzerwanie od 1 kwietnia 2009 roku.
W założeniu miało to być przedszkole rodzinkowe, skupiające dzieci w grupie różnowiekowej. W chwili obecnej placówka oferuje 25 miejsc przedszkolnych, a dzieci podzielone są na dwie grupy liczące 10 do 12 osób. Dzieci mają możliwość nauki we własnym tempie, w zindywidualizowanym trybie. Do ich potrzeb podchodzimy bardzo indywidualnie. Jest to możliwe dzięki kameralnym grupom oraz maksymalnemu zaangażowaniu wykwalifikowanych opiekunów. To pierwsza z dwóch z naszych katowickich placówek. W każdej z nich dążymy do tego, aby czas spędzony w przedszkolu był nie tylko wspaniałą przygodą, ale też nauką poprzez zabawę. Umożliwiają to nasze bogato wyposażone zaplecze, a także kompleksowy program edukacyjny realizowany przez nauczycieli.
Wielkim atutem przedszkola jest jego lokalizacja w Katowicach, w bezpiecznym zakątku osiedla, z dala od ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Do dyspozycji mamy duży plac zabaw i przepiękny plener, pozwalający na realizację różnych odkrywczo-eksperymentalno-przyrodniczych przedsięwzięć. Dzieci objęte są opieką logopedy, psychologa i rehabilitanta, a zajęcia dodatkowe realizowane na Szafirowej to: język angielski, rytmika, gimnastyka, plastyczne, kulinarne, eksperymentalne, katecheza, tańce, arytmetyka mentalna Brainy Abacus.

Galeria zdjęć (9)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
meeting_room
Gabinety specjalistyczne
style
restaurant_menu
Catering
air
Oczyszczacze powietrza
tungsten
Lampy Bakteriobójcze
directions_run
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia

translate
język angielski
zajęcia z j. angielskiego odbywają się codziennie i prowadzone są przez lektorkę oraz native speakera tego języka
sports_martial_arts
Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekcyjnej, judo, zaj. taneczne
smart_toy
Zajęcia kreatywne
plastyczne, kulinarne, czytelnicze
bedroom_baby
Atrakcje cykliczne
audycje muzyczne, zajęcia biblioteczne, interesujące warsztaty, teatrzyki, wycieczki
language
Brainy Abacus
arytmetyka mentalna to zajęcia określane mianem "fitness dla mózgu", adresowane do dzieci 5+, rozwijają umiejętność przeliczania w pamięci wysokich liczb już przez małe dzieci, jednak głównie wpływają na funkcjonowanie całego mózgu, kształcąc koncentrację, zapamiętywanie, umiejętność szukania rozwiązania, wyobraźnię, samodyscyplinę - umiejętności NIE DO PRZECENIENIA w dalszym toku nauki dziecka

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place