west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Mali Odkrywcy jest miejscem, gdzie Twoje Dziecko znajdzie najlepszą opiekę. Dzięki Nam postawi pierwsze kroki na drodze do przyszłego, pełnego pasji życia.

​Każdy z elementów urządzenia  klubu został przemyślany z dużym naciskiem na bezpieczeństwo. Jego wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby wspierało rozwój Maluchów. Sala została wyposażona w różnorodne zabawki pomocne w rozwijaniu zainteresowań najmłodszych.

​Chcemy, aby było to niezwykłe miejsce. Zadbamy, aby Dziecko czuło się w nim  dobrze, rozwijało swoją  wyobraźnię i fantazję, chętnie zdobywało nowe wiadomości i umiejętności. Mali Odkrywcy to miejsce, które ciekawi i wzbudza pozytywne wrażenia.

​Zapewniamy Maluchom radosne spędzanie czasu. W naszej placówce pracujemy nad rozwijaniem motoryki małej i dużej. W codziennej zabawie wykorzystujemy elementy bajkoterapii i muzykoterapii.

Zabawy tematyczne organizowane sia regularnie dwa razy w tyg. takiej jak:

• dydaktyczne;

• manipulacyjne;

• logopedyczne;

• ruchowe;

• twórcze;

• konstrukcyjne.

Zapraszamy dzieci w wieku 12 mc- 3 lata z Zacisza, Bródna, Białołęki i Targówka.

Udogodnienia w placówce

style
directions_run
local_florist
Własny ogród
record_voice_over
Logopedia

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place