west

Niepubliczne
star   5.0(2 opinie)

Informacje na temat placówki

Misją naszego przedszkola jest zapewnienie opieki i bezpieczeństwa podopiecznym oraz rozwijanie ich wyobraźni poprzez zapewnienie kontaktu z różnymi środkami ekspresji twórczej, czyli muzyki, tańca, teatru czy plastyki.

Pomagamy dzieciom rozwijać ich wszechstronne zdolności oraz kształtujemy w nich wrażliwość na środowisko naturalne i podnosimy świadomość ekologiczną.

Blisko współpracujemy z rodzicami naszych podopiecznych – chcemy w ten sposób pogłębiać więzi emocjonalne z bliskimi oraz wzmacniać autorytet rodziców.

Co nas wyróżnia

🐎 Wykwalifikowana kadra – personel naszego przedszkola jest zawsze otwarty na potrzeby podopiecznych, chętnie pomaga w rozwijaniu ich indywidualnych talentów oraz zainteresowań.

🐎 Komfortowa przestrzeń – sale w naszym przedszkolu są duże, jasne i przestronne, przystosowane do potrzeb dzieci. Posiadamy także salę teatralną, gimnastyczną, salę dedykowaną do zajęć plastycznych oraz ogrodzony, w pełni wyposażony plac zabaw.

🐎 Językowo-artystyczny profil – w ramach którego bawimy się, śpiewamy i gramy, wykorzystując do tego język angielski.

🐎 Małe grupy – umożliwiające pracę w grupach, ale ze szczególnym naciskiem na indywidualne potrzeby podopiecznych.

🐎 Dodatkowe atrakcje – wyjazdy do teatru czy comiesięczne teatrzyki w sali teatralnej. W przedszkolu organizujemy także uroczystości, takie jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty oraz Jesienny Piknik Rodzinny.

Udogodnienia w placówce

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place