west

Niepubliczne
star   5.0(7 opinii)

Informacje na temat placówki

Wiemy, jak wielki wpływ na kształtowanie małego człowieka mają te pierwsze lata życia – dlatego w językowym przedszkolu i żłobku „Mały Einsteinek” dbamy o odpowiedni rozwój Waszych pociech na wielu płaszczyznach.

Nasza filozofia

W naszym żłobku: dbamy o rozwój psychiczny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa zbudowane na empatii i zrozumieniu dla ich emocji i potrzeb – dzięki temu maluchowi łatwiej jest odnaleźć się w sytuacji rozłąki z rodzicem.

Przebywanie w grupie od najmłodszych lat pozwala na łatwiejsze odnalezienie się w rzeczywistości przedszkolnej, a później szkolnej.

W naszym przedszkolu: dokładamy wszelkich starań, aby w pełni wykorzystać czas, w którym mózg małego człowieka chłonie wiedzę niczym gąbka wodę, jednocześnie nie zapominając o przyjemnościach!

Poza klasyczną nauką w przedszkolu ważne jest też, aby dziecko miało czas na zabawę z rówieśnikami, zawieranie nowych znajomości i – po prostu – czerpanie z dzieciństwa pełnymi garściami.

W przedszkolu „Mały Einsteinek” łączymy naukę z zabawą – dzięki takiemu podejściu pozyskiwanie przez dziecko nowych umiejętności nie jest męczące, nie pozbawia je sił, a jednocześnie zapewnia zaspokojenie potrzeb poznawczych, ruchowych, emocjonalnych i społecznych.

Staramy się tworzyć dla dzieci miejsce wzmagające ich kreatywność, uczące wiary w siebie oraz umiejętności wyrażania własnych potrzeb i uczuć.

Nasi rodzice

Filarami każdego dobrze funkcjonującego przedszkola jesteście Wy – rodzice naszych podopiecznych. W „Małym Einsteinku” stawiamy na ścisłą współpracę między Wami a naszą kadrą, ponieważ to właśnie dzięki niej macie świadomość, że dzieci są w najlepszych rękach, a my zawsze wysłuchamy każdej sugestii i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place