west

Punkt przedszkolny
star   (-)

Informacje na temat placówki

🧸 Misiowa Kraina to żłobek i punkt przedszkolny, w których Twoje dziecko czeka wspaniała, niezapomniana przygoda. Pozna mnóstwo nowych osób, zdobędzie wielu przyjaciół, będzie odkrywać tajemnice świata, rozwiązywać jego zagadki, w międzyczasie przygotowując się do kolejnych etapów edukacji.

🧸 Wiemy, że okres dzieciństwa to czas, w którym tworzy się podwaliny tego, jakim człowiekiem dziecko zostanie w przyszłości. Dbamy o to, aby podopieczni Misiowej Krainy dostali od nas całe możliwe wsparcie, aby swoje pierwsze kroki na drodze do dorosłości stawiali pewnie i bez lęku, a każde ewentualne potknięcie było powodem do ciągłego doskonalenia się, a nie zniechęcania.

🧸 Dla maluchów najważniejsza jest zabawa – to właśnie z jej pomocą uczymy i wychowujemy wszystkich naszych podopiecznych. Staramy się, aby Misiowa Kraina stała się dla nich jak drugi dom, w którym będą czuły się bezpieczne i w pełni akceptowane.

🧸 Z każdym dniem staramy się budzić w dzieciach dusze odkrywców, aby bez skrępowania i lęku chciały stawiać kolejne kroki, odkrywając w sobie nowe umiejętności i zainteresowania.

🧸 Za słowami Kazimierza Przerwy-Tetmajera wierzymy, że odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne – najtrwalsze i najświetniejsze ze zdobyczy.

🧸 Autorytety są bardzo ważne w świecie maluszków, dlatego chcemy po nie sięgać i dzięki temu realizować wszystkie wartości, którymi kierujemy się w pracy z dziećmi. Współpracując z tymi autorytetami – największymi bohaterami małych ludzi, czyli ich rodzicami – możemy dawać im wsparcie i pomagać im w wychowaniu pełnych ambicji i pasji ludzi.

Galeria zdjęć (1)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place