west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W Niepublicznej Szkole Podstawowej Edison Twoje dziecko będzie miało okazję naprawdę rozwinąć swoje skrzydła, a wszystko to dzięki spersonalizowanej edukacji!

Naszą szkołę stworzyliśmy w oparciu o model szkół fińskich, inspirując się niebagatelnym i zdecydowanie niesamowicie efektywnym podejściem do kształcenia młodzieży Finów. W końcu do ich uczniowie od lat osiągają wielkie sukcesy w naukach ścisłych oraz językach obcych, niezwykle chętnie sięgając także po książki. I chociaż takie wyniki kojarzą Ci się pewnie teraz z codziennym wieczornym "zakuwaniem" - nic bardziej mylnego!

Stawiamy na to, żeby dla naszych uczniów nauka nie byłą przykrym obowiązkiem, a przyjemnością - w końcu dowiadywanie się nowych rzeczy pozwala dzieciom poznawać świat! W Szkole Podstawowej Edison jesteśmy skoncentrowani na praktycznym aspekcie zdobywanej wiedzy, zatem na doświadczaniu jej na własnej skórze. Nauczyciel jest dla nas towarzyszem ucznia, aktywnie uczestniczącym w rozwijaniu i doskonaleniu dziecięcych umiejętności!

Uczymy dzieci samodzielnego, praktycznego myślenia, ponieważ głęboko wierzymy w to, że szkoła nie ma być wyłącznie przygotowaniem do zdawania testów - ma także przygotować dziecko do życia. W Szkole Edison nie uciekamy od nowoczesnych technologii, lekcji z elementami sztuki (muzyki, teatru), robotyki czy gier planszowych i karcianych! Dostarczamy uczniom wszystkich rzeczy, których potrzebują, aby swobodnie się rozwijać i samodoskonalić.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Grunwaldzka 101, 32-540 Trzebinia