west

Językowe
Niepubliczne
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Puchatkowo" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Puchatkowo"

Wyróżniona
Językowe
Niepubliczne
star   5.0(7 opinii)

Informacje na temat placówki

Puchatkowo to miejsce pełne pasji do nauczania i wychowywania najmłodszych! W tym niepowtarzalnym miejscu dzieci codziennie wspaniale się bawią, a każdy ich dzień obfituje w chwile radości i mnóstwo nowych doświadczeń!

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat. W placówce funkcjonują 2 oddziały dla dzieci w wieku 3–4 lat i 5–6 lat, a. każdą  z nich opiekuje się trzech nauczycieli.

Aby zagwarantować naszym podopiecznym jak najlepszą opiekę, przyjęliśmy kilka głównych zasad, których konsekwentnie się trzymamy:

🍯 Stwarzamy dla dzieci przyjazne warunki, idealne do wszechstronnego rozwoju. Dbamy o sfery: językową, artystyczną, ruchową, społeczną i zdrowotną.

🍯 Wszystkie maluchy są tak samo ważne - każdy z nich jest jest indywidualnością z własnymi cechami, możliwościami i potrzebami. Robimy wszystko, aby każdy z nich czuł się bezpiecznie, był pełen radości i szczęśliwie spędzał każdy dzień.

🍯 Nasi podopieczni to dzieci otwarte, twórcze i spontaniczne. Znają siebie, swoje możliwości, dzięki czemu są pewni siebie i zdolni do podejmowania samodzielnych decyzji, szanują także odrębność innych. Trudne sytuacje nie są dla nich niczym strasznym, nie boją się rozwiązywania problemów i posiadają najlepsze przygotowanie do nauki szkolnej.

🍯 Rodzice są współautorami sukcesów naszych oraz swoich dzieci.

W Puchatkowie maluchy mają do dyspozycji funkcjonalnie i estetycznie urządzone sale zajęć wychowawczo–dydaktycznych, wyposażone w dostosowane do ich potrzeb zabawki oraz pomoce dydaktyczne.

Nasza kadra to pedagodzy o najlepszych kwalifikacjach kierunkowych i specjalistycznych. Są to osoby, które najlepiej realizują zadania wynikające z podstawy programowej.

Galeria zdjęć (2)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieszka I 2, 32-020 Wieliczka