west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole„ Bajkowy Zakątek” to przedszkole, które otacza opieką dzieci
w wieku od 2,5 do 6 lat.

W naszej placówce dbamy o radosny rozwój maluchów, pobudzamy ich ciekawość świata,
pozwalamy doświadczać i odkrywać ich naturalne predyspozycje.

Z zaangażowaniem tworzymy przyjazne środowisko rozwoju i rodzinnej atmosfery.

Przedszkole wyposażone jest w bezpieczne certyfikowane zabawki edukacyjne, książeczki adekwatne do wieku, różnorakie materiały plastyczne oraz sprzęt elektroniczny ułatwiający naukę poprzez zabawę taki jak magiczny dywan, robot EMO czy robot Foton . Wszystko po to, aby dzieci z radością rozbudzały swoją kreatywność i realizowały programy edukacyjne przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

W przedszkolu dzieci otoczone są opieką psychologiczną i logopedyczną a rodzice na bieżąco informowani są o rozwoju psycho - fizycznym swoich pociech.

W przedszkolu prowadzone są również zajęcia rozwijające motorykę dziecka poprzez taniec
i zajęcia z rytmiki. Dzieci od pierwszych dni pobytu uczą się poprzez zabawę języka angielskiego oraz mają możliwość uczestniczenia w nauczaniu religii.

W przedszkolu organizowane są uroczystości o charakterze patriotycznym takie jak Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi, Święto Niepodległości. Organizujemy również wiele uroczystości rodzinnych, między innymi: Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka, Piknik Rodzinny oraz zabawy okolicznościowe dla dzieci jak np. Mikołajki czy zabawa karnawałowa.

Przedszkole wyposażone jest również w plac zabaw na którym dzieci bawią się podczas pogodnych dni.

W okresie wakacyjnym organizowane są każdorocznie wycieczki edukacyjno – krajoznawcze, podczas których przedszkolaki doskonale się bawiąc poznają nowe zakątki Polski.

Rodzinna atmosfera, bezpieczna zabawa, wesoła nauka i kreatywna kadra budują to wyjątkowe miejsce na Świecie. Jeśli chcesz szczęśliwego dzieciństwa dla Twojego dziecka to tylko w „Bajkowym Zakątku”.

Galeria zdjęć (12)

Logopedia

Przykładowy plan dnia

06:30 - 08:30
schodzenie się dzieci do przedszkola, zabawy swobodne, rozmowy indywidualne z dziećmi
08:30 - 09:00
czynności higieniczne, przygotowanie do śniadania, śniadanie
09:30 - 10:30
zajęcia dodatkowe/ spacer, obserwacja przyrody, zabawy na placu zabaw
10:30 - 11:00
zajęcia dydaktyczne w grupie młodszej realizowane według programu nauczania; w grupie starszej ćwiczenia gimnastyczne, taneczne, ćwiczenie motoryki małej i dużej; prace plastyczne
11:10 - 11:30
czynności higieniczne, zupa
11:30 - 13:15
leżakowanie w grupie młodszej (czytanie bajek, słuchanie muzyki relaksacyjnej); zajęcia dydaktyczne w grupie starszej – realizowanie programu nauczania, nauka literek, cyferek, rozwijanie motoryki małej, prace plastyczne.
13:15 - 13:30
czynności higieniczne, mycie zębów, przygotowanie do II dania
13:30 - 14:00
II danie i deser
14:00 - 15:00
układanki, magiczny dywan, zabawy ruchowe
15:00 - 17:00
zabawy swobodne, indywidualna aktywność dzieci, pożegnanie dnia w przedszkolu .

local_florist
sports_kabaddi
Taniec

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Nasza kadra

Renata Dąbrowska - Avatar
Renata Dąbrowska
pomoc nauczyciela
mgr Joanna Boruta - Avatar
mgr Joanna Boruta
nauczyciel

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place