west

Wyróżniona
Niepubliczne
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "CHEEKY MONKEYS KINDERGARTEN" - Avatar

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "CHEEKY MONKEYS KINDERGARTEN"

Wolne miejsca
Wyróżniona
Niepubliczne
star   5.0(9 opinii)

Informacje na temat placówki

O nas

Nasze przedszkole niemalże kręci się wokół języka angielskiego. Przede wszystkim dlatego, że zostało założone przez dwujęzyczne małżeństwo – rodowitego Brytyjczyka oraz Polkę, która przez większość dorosłego życia mieszkała w Londynie.

Chcemy, aby nauka języka była dla naszych podopiecznych naturalna i intuicyjna. Zupełnie inna od tej znanej ze szkół, opartej na uczeniu się na pamięć regułek i wypełnianiu gramatycznych „dziurawców” z małą przestrzenią dla praktyki i poznania języka w jego „naturalnym środowisku”.

Język angielski

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy w Londynie – podczas pracy z polskimi dziećmi oraz wspólnemu rozwiązywaniu problemów, przed którymi staje dwujęzyczna rodzina. To wszystko zainspirowało nas do stworzenia autorskiej metody nauki angielskiego, która jest praktyczna, skuteczna oraz – przede wszystkim – niezwykle atrakcyjna!

Nasze zajęcia

Przeprowadzimy różnorodne zajęcia tak, aby nasi najmłodsi podopieczni nawet nie zorientowali się, że się uczą - dzięki wykorzystaniu techniki total immersion, która pozwala dosłownie "zanurzyć się" w języku angielskim. Do tego oferujemy im mnóstwo zabawy oraz pełne wrażeń przygody.

Wśród prowadzonych przez nas zajęć są chociażby rysunek i malarstwo, a także zajęcia sensoryczne z wykorzystaniem przygotowanych przez siebie mas plastycznych oraz różnorodne formy rzeźbiarskie. Formy artystyczne przychodzą nam z łatwością, ponieważ sami jesteśmy artystami.

A WSZYSTKO OCZYWIŚCIE PO ANGIELSKU!

Galeria zdjęć (1)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place