west

star   5.0(1 opinia)

Informacje na temat placówki

O nas

Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca, w którym dzieci będą mogły bez żadnych przeszkód, w spokojnym, pełnym ciepła i akceptacji otoczeniu rozwijać się intelektualnie, psychicznie i fizycznie. Chcemy, aby nasi podopieczni byli jak najlepiej przygotowani do kontynuowania nauki w szkole podstawowej, ale także do zwykłego, codziennego życia i jego wymagań.

Program zajęć

Nasze dzieci kształcimy na podstawie programu "Plac Zabaw", który jest zgodny z nową podstawą programową.

Ponadto naszą inspiracją w wymyślaniu zajęć podopiecznym jest Pedagogika Zabawy i Metody Dobrego Startu. W Mini Misiach niezwykle cenimy sobie naukę poprzez zabawę - wiemy, że to najlepszy sposób dla młodego umysłu na przyswajanie wiedzy.

Bazujemy także na zajęciach "Dziecięca matematyka".

Twoje maluchy będą mogły uczyć się od nas języków:

💬 angielskiego,

💬 francuskiego.

Na indywidualne potrzeby

W Mini Misiach z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Dla takich maluchów przygotowujemy specjalne, indywidualne programy, łączące w sobie elementy edukacji i terapii.

W naszym przedszkolu pracuje całe grono doświadczonych, profesjonalnych terapeutów, posiadamy gabinet psychologiczno-logopedyczny oraz salę z wyposażeniem wspierającym integrację sensoryczną.

Dieta

Współpracujemy z zaufaną firmą cateringową, aby móc codziennie podawać Waszym dzieciom jak najlepsze jedzenie. Oferujemy posiłki zdrowe i zbilansowane, a ponadto:

🍅 uwzględniamy wskazania i sugestie rodziców,

🍅 respektujemy wykluczenia żywieniowe.

Galeria zdjęć (10)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place