west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jesteśmy przedszkolem dwujęzycznym - wykorzystujemy wrodzone zdolności językowe dzieci, które w naturalny sposób we wczesnym dzieciństwie opanowują mowę w otaczających je językach. Za pomocą imersji językowej czyli swoistej kąpieli w języku angielskim, staramy się, aby komunikacja w oby językach, zarówno polskim jak i angielskim, była dla dziecka czymś naturalnym.

Odkrywamy talenty od najmłodszych lat poprzez prowadzenie zajęć muzycznych, plastycznych, ruchowych i językowych. Staramy się podążać za dziećmi, szanując wrażliwość i potrzeby każdego dziecka indywidualnie. Realizujemy przy tym wszystkie potrzebne treści dydaktyczne. Stosujemy szeroki wachlarz metodyczny i nie boimy się nowoczesnych wyzwań edukacyjnych.

Dwujęzyczne Przedszkola JAP współpracują z licznymi instytucjami i realizują szereg akcji ekologicznych, zdrowotnych i naukowych. Przedszkola JAP to przestronne sale zajęć, sale do ćwiczeń wyposażone między innymi w urządzenia do integracji sensorycznej, lustra, poręcze baletowe; wygodne i przestronne szatnie, rozdzielnie pokarmów, pokoje konsultacji. Każde przedszkole korzysta z dużych placów zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie pomieszczenia są wentylowane mechanicznie - dlatego dzieci z alergią czują się u nas doskonale.

W ramach czesnego gwarantujemy dzieciom: podręczniki do zajęć, wszystkie zajęcia dodatkowe (w tym języka angielski dwa razy dziennie), zaproszonych gości, opiekę logopedy i psychologa. Dzieci mają również zapewnione wyżywienie realizowane przez firmę zewnętrzną: 3 posiłki - śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad składający się z dwóch dań, podwieczorek oraz wodę mineralną bez ograniczeń. Naszym atutem są wycieczki edukacyjne, w ramach których dzieci poznają świat zwierząt, odwiedzają ciekawe geograficznie i historycznie miejsca a zapraszani do przedszkoli gościem dzielą się z dziećmi wiedzą i zainteresowaniami.

Przedszkola JAP funkcjonują w trybie całorocznym, bez przerwy wakacyjnej.

Przedszkola współpracują z licznymi instytucjami oraz realizują szereg akcji ekologicznych, zdrowotnych i naukowych. Chętnie przystępujemy do wydarzeń sportowych i turystycznych. Propagujemy zdrowy i aktywny tryb życia. Jesteśmy otwarci na współpracę z rodzicami i opiekunami. Wszystkie zajęcia dodatkowe, codzienna opieka logopedyczna, wsparcie psychologa, wycieczki i zapraszani goście są realizowane w ramach czesnego.

Galeria zdjęć (7)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 69, 25-432 Kielce